Wielka Rada Gondoru

Strona poświęcona Gondorowi i klanowi Gondoru.


#1 2009-07-27 16:21:10

AD

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 26
Punktów :   

Rhun i Harad

Otóż mamy obecnie samozwańczych przywódców Easterlingów i Haradrimów. Z pewnością zechcą się oni usamodzielnić od Gondoru. I tu jest pytanie jak podejdziemy do nich? Czy odpuścimy sobie te ziemie, podpiszemy z nimi traktaty czy może zbrojnie podporzadkujemy sobie ziemie i nie pozwolimy nikomu niezależnemu od nas władać tymi ziemiami?

Offline

 

#2 2009-07-27 16:44:26

Auberon

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 27
Punktów :   

Re: Rhun i Harad

Arandur... w jakim ty świecie żyjesz? Oni już dawno podpisali pakt z Mordredem. Jestem na 100% tego pewien. Co więcej są oni Cn-ami. Masz tu już pierwszy dowód mych przekonań. Ja radzę zacząć rokowania z rohanem i Arnorem. Napisz mi na gg a dam ci numer Dirhaela. To jest nasza jedyna nadzieja

Lond Daer to tylko przykrywka. Chcą byśmy wysłali posiłki i osłabili tym siebie samych. Potem pełen atak od morza, północy i południa.

Offline

 

#3 2009-07-27 16:47:30

AD

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: Rhun i Harad

Czy podpisali to nie byłbym tego taki pewien. Oni raczej chcą podbić Mordor, a że są CN to wiem. Dlatego wolałbym ich zaatakować by potem nie mieć na tyłach wrogiej armii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibmnst.pun.pl www.stekotss.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.hellriders.pun.pl www.bukmacher.pun.pl